Vakantie voor twee-campagne 2020

Hotels in Duitsland

Van der Valk Hotel Moers

  • Hotel in Noordrijn-Westfalen
  • Niet boekbaar tijdens beursperiodes

Tel .: +49 2841 146 0, e-mail: moers@vandervalk.de
Hotelpagina bezoeken

Online reserveren is binnenkort mogelijk.

Van der Valk Hotel Gladbeck

  • Hotel in Noordrijn-Westfalen
  • Niet boekbaar tijdens beursperiodes

Tel.: +49 2043 698 0, e-mail: gladbeck@vandervalk.de
Hotelpagina bezoeken

Online reserveren is binnenkort mogelijk.

Van der Valk Melle-Osnabrück

  • Hotel in Nedersaksen
  • Gebruik sauna inbegrepen
  • Gebruik fitnessruimte inbegrepen

Tel .: +49 54 22 96 24 0, e-mail: melle@valk.com
Hotelpagina bezoeken

Online reserveren is binnenkort mogelijk.

Hotel & alpincenter Hamburg-Wittenburg

  • Hotel in Mecklenburg-Vorpommern
  • Gebruik sauna inbegrepen
  • Gebruik fitnessruimte inbegrepen

Tel.: +49 38852 234 0, e-mail: infocenter@alpincenter.com
Hotelpagina bezoeken

Online reserveren is binnenkort mogelijk.

Van der Valk Landhotel Spornitz

  • Hotel in Mecklenburg-Vorpommern
  • Gebruik sauna inbegrepen

Tel.: +49 38726 88 0, e-mail: spornitz@valk.com
Hotelpagina bezoeken

Online reserveren is binnenkort mogelijk.

Van der Valk Resort Linstow

  • Resort in Mecklenburg-Vorpommern
  • Gebruik zwembad inbegrepen
  • Niet boekbaar tijdens schoolvakanties

Tel.: +49 38457 70, e-mail: linstow@vandervalk.de
Hotelpagina bezoeken

Online reserveren is binnenkort mogelijk.

Van der Valk Golfhotel Serrahn

  • Hotel in Mecklenburg-Vorpommern
  • Niet boekbaar tijdens schoolvakanties

Tel.: +49 38456 6692 0, e-mail: serrahn@vandervalk.de
Hotelpagina bezoeken

Online reserveren is binnenkort mogelijk.

Van der Valk Naturresort Drewitz

  • Hotel in Mecklenburg-Vorpommern
  • Gebruik zwembad inbegrepen
  • Niet boekbaar tijdens schoolvakanties

Tel.: +49 39927 - 7670, e-mail: drewitz@vandervalk.de
Hotelpagina bezoeken

Online reserveren is binnenkort mogelijk.

Van der Valk Spreewald Parkhotel

  • Hotel in Brandenburg
  • Gebruik fitnessruimte inbegrepen

Tel.: +49 35474 270, e-mail: spreewald@vandervalk.de
Hotelpagina bezoeken

Online reserveren is binnenkort mogelijk.

Van der Valk Parkhotel Schloss Meisdorf

  • Hotel in Saksen-Anhalt
  • Gebruik zwembad inbegrepen
  • Gebruik sauna inbegrepen

Tel.: +49 34743 98 0, e-mail: meisdorf@vandervalk.de
Hotelpagina bezoeken

Online reserveren is binnenkort mogelijk.

Van der Valk Schlosshotel Ballenstedt

  • Hotel in Saksen-Anhalt
  • Gebruik zwembad inbegrepen
  • Gebruik sauna inbegrepen

Tel.: +49 39483 510, e-mail: ballenstedt@vandervalk.de
Hotelpagina bezoeken

Online reserveren is binnenkort mogelijk.