Vakantie voor twee-voucher

- 2 overnachtingen inclusief ontbijtbuffet 
- in een standaard tweepersoonskamer in één van de 19 deelnemende hotels*
Totaal voor 2 personen: € 109,00

+++ACTIE IS AFGELOPEN+++

De voucher kan bij één van de 19 hotels in Duitsland, Nederland of Spanje ingewisseld worden:

 

Vragen:
Voor vragen omtrent de voucher kunt u contact met ons opnemen via: infogutscheine@vandervalk.de.

Inwisseling van de voucher:
De voucher is geldig van 02 januari t/m 15 december 2018 en is inwisselbaar o.b.v. beschikbaarheid**.

Inwisselen kunt u uw cadeaubon telefonisch of per e-mail via het hotel van uw keuze o.v.v. cadeaubon – vakantie voor twee. Let op: de cadeaubon is niet via het online reserveringssysteem in te wisselen. De cadeaubon dient u bij aankomst in het hotel ter verzilvering te overhandigen aan de receptiemedewerker.

Deelnemende hotels in Duitsland:
1. Hotel Moers: Tel.: +49(0)2841-1460, E-mail: moers@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
Niet inwisselbaar tijdens beursperiodes. 
2. Hotel Gladbeck: Tel.: +49(0)2043-6980, E-mail: gladbeck@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
Niet inwisselbaar tijdens beursperiodes. 
3. Hotel Melle-Osnabrück:
 Tel.: +49(0)5422-96240, E-mail: melle@valk.com - Hotelsite bezoeken
4. Hotel Hamburg-Wittenburg: Tel.: +49(0)38852-2340, E-mail: hamburg-wittenburg@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
Niet inwisselbaar in januari en februari.
5. Landhotel Spornitz: Tel.: +49(0)38726-880, E-mail: spornitz@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
Weekendtoeslag (vr + za): € 5,00 p.p.p.n. 
6. Resort Linstow: Tel.: +49(0)38457-70, E-mail: linstow@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
In Linstow overnacht u in een vakantiehuiskamer. Weekendtoeslag (do, vr + za): € 10 p.p.p.n. De voucher is niet inwisselbaar tijdens feestdagen en vakantieperiodes. 
7. Golfhotel Serrahn: Tel.: +49(0)38456-66920, E-mail: serrahn@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
Weekendtoeslag (do, vr + za): € 10 p.p.p.n. De voucher is niet inwisselbaar tijdens feestdagen en vakantieperiodes.
8. Naturresort Drewitzer See: Tel.: +49(0)39927-7670, E-mail: drewitz@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
Weekendtoeslag (do, vr + za): € 10 p.p.p.n. De voucher is niet inwisselbaar tijdens feestdagen en vakantieperiodes.
9. Hotel Berlin Brandenburg: Tel.: +49(0)33708-580, E-mail: berlin@valk.com - Hotelsite bezoeken
Weektoeslag: (ma - do): € 12,50 p.p.p.n. Niet inwisselbaar: 19.01.-28.01., 07.02.-09.02., 15.02., 20.02.-25.02., 07.03.-11.03., 22.03., 29.03.-03.04., 23.04.-29.04., 19.05., 14.06.-16.06., 27.07.-03.08., 07.08.-12.08., 01.09.-06.09. en 18.09.-21.09.
10. Spreewald Parkhotel: Tel.: +49(0)35474-270, E-mail: spreewald@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
Vakantie- en hoogseizoenstoeslag : € 10 p.p.p.n.
11. Schlosshotel Ballenstedt: Tel.: +49(0)39483-510, E-mail: ballenstedt@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
In Ballenstedt geldt een toeslag voor de comfort kamer € 10 p.p.p.n. Weekendtoeslag (vr + za): € 15 p.p.p.n.
12. Parkhotel Schloss Meisdorf: Tel.: +49(0)34743-980, E-Mail: meisdorf@vandervalk.de - Hotelsite bezoeken
weekendtoeslag (vr + za): € 15 p.p.p.n.

Deelnemende hotels in Nederland:
13. Hotel Amersfoort-A1: Tel.: +31(0)33-4540000, E-mail: amersfoort@valk.com - Hotelsite bezoeken
14. Hotel Groningen-Zuidbroek A7: Tel.: +31(0)598-453787, E-mail: zuidbroek@valk.com - Hotelsite bezoeken
Boekbaar van donderdag t/m zondag. Niet inwisselbaar: 07.04., 26.04., 16.06. en 29.06.-30.06.
15. Hotel Leusden-Amersfoort: Tel.: +31(0)33-4345345, E-mail: leusden@valk.com - Hotelsite bezoeken
Niet inwisselbaar tijdens feestdagen.
16. Hotel Nuland-’s-Hertogenbosch: Tel.: +31(0)73-5342534, E-mail: nuland@valk.com - Hotelsite bezoeken
Niet inwisselbaar: 10.01.-14.01., 31.01.-04.02., 20.02.-22.02., 07.06.-22.06., 24.12.-26.12. en 31.12.
17. Hotel ’s-Hertogenbosch-Vught: Tel.: +31(0)73-6587777, E-mail: vught@valk.com - Hotelsite bezoeken
Weekendtoeslag (vr + za): € 7,50 p.p.p.n. Voor januari, februari en december geldt geen weekendtoeslag.
18. Hotel Tiel: Tel.: +31(0)344-622020, E-mail: tiel@valk.com - Hotelsite bezoeken
Niet inwisselbaar tijdens feestdagen en in september.

Deelnemend hotel in Spanje:
19. Hotel Barcarola:
 Tel: +34 (0)972 32 69 32, E-mail: barcarola@valk.com - Hotelsite bezoeken
Voor 24.03.-01.06. en 01.10.-31.10. geldt een toeslag van € 20 p.p.p.n., van 01.06.-14.07. en 17.08.-01.10. geldt een toeslag van € 30 p.p.p.n. en van 14.07.-17.08. geldt een toeslag van € 40 p.p.p.n. Vouchers kunnen gecombineerd worden.

*Indien voor inwisseling Resort Linstow gekozen wordt, vinden de overnachtingen plaats in een vakantiehuiskamer.
**Op basis van beschikbaarheid wil zeggen dat voor de actiecadeaubon een maximaal aantal kamers beschikbaar is. Deze voorraad is niet gekoppeld aan het aantal op de website beschikbare kamers. Wij zullen te allen tijde proberen uw boeking op basis van de cadeaubon te plaatsen. Wij vragen uw begrip dat wij niet op alle dagen voldoende capaciteit voor inwisseling beschikbaar hebben. Van toepassing zijn de algemene voorwaarden van de betreffende hotels. De actie is niet combineerbaar met andere acties en/of kortingen, geldt niet voor reeds bevestigde reserveringen en uitbetaling van de voucher is niet mogelijk.